Často kladené otázky

Čo poskytujeme?

Hľadáte kvalitného účtovníka, účtovné poradenstvo, spracovanie mzdy, či vedenie účtovníctva vo Vašom blízkom okolí?  Neviete ako si správne vybrať dobrého účtovníka alebo účtovnícku kanceláriu?

Ponúkame Vám zoznam účtovníckych kancelárii po celej Slovenskej republike. U každého subjektu podávame všetky aktuálne informácie ako je adresa, kontakt, druh poskytovaných služieb, otváracia doba a podobne.  Ako zaregistrovať Vašu účtovnícku kanceláriu?  Registrácia je jednoduchá. Stačí kliknúť na odkaz REGISTROVAŤ KANCELÁRIU, zriadiť si účet, vyplniť požadované údaje a následovne označiť všetky Vami poskytované služby, kategórie a  kde chcete, aby sa Vaša kancelária zobrazila. Do 24 hodín sa Vám ozve asistent, ktorý si s Vami dohodne ďalšie podrobnosti zápisu a v dobe do 48 hodín sa Vaša kancelária zobrazí na portáli.

Koľko to stojí?

Naše služby sú odstupňované podľa cenníka, ktorý Vám príde na registračný e-mail. 

Aké sú výhody?

Výhody spočívajú v tom, že Vaša účtovnícka kancelária bude na očiach - dozvie sa o nej viac ľudí.  Hladamuctovnika.sk sa umiestňuje v popredných pozíciách na kľúčové slová - účtovník, účtovné poradenstvo, účtovníctvo, spracovanie mzdy a vedenie účtovníctva. Pomôžeme Vám tak zviditeľniť Vašu kanceláriu a získať ďalších klientov.

TOP HomePage, TOP5 a NÁŠ TIP

TOP HomePage sú účtovnícke kancelárie na hlavnej stránke, ktoré sa zobrazujú na prvých miestach.  TOP5 je 5 účtovníckych kancelárii, ktoré sa zobrazujú v prvom rade v sekcii PODĽA REGIÓNU a v sekcii PODĽA SLUŽIEB.  NÁŠ TIP zobrazuje 2 najlepšie účtovnícke kancelárie na Slovensku v daných sekciách. Pokiaľ chcete, aby Vašu kanceláriu uvidel každý návštevník serveru, objednajte si niektorú z týchto služieb. Asistent Vám ochotne vysvetlí detaily.

Ako vybrať správnu účtovnícku kanceláriu?

Možností hľadania na portáli je naozaj mnoho. Na výber je filtrovanie pomocou krajov, miest, služieb, či pomocou fulltextového vyhľadávania.

Prečo používať náš portál?

Výhodou portálu je prehľadnosť a jednoduchosť. Môžete si ľahko zistiť aké služby Vami hľadaná účtovnícka kancelária poskytuje, aká je otváracia doba, či využiť možnosť porovnať si služby viacerých kancelárii a zvoliť si tú, ktorá bude spĺňať všetky Vaše požiadavky.

Čo mi prinesie zápis do Hladamuctovnika.sk?

Zápis do Hladamuctovnika.sk Vám zabezpečí kvalitnú prezentáciu na profesijnom portáli s vysokou návštevnosťou. Budete na internete viac vidieť. Náš projekt vznikol a bol vytvorený práve pre Vás. Základným atribútom Hladamuctovnika.sk je zameranie na odbory účtovníctvo, daňové poradenstvo a audit. Účtovníkom, ktorí nemajú vlastnú webovú prezentáciu zabezpečíme kvalitnú webovú prezentáciu s pevnou URL adresou, ktorú možno umiestniť na vizitky. Účtovníkom, ktorí majú vlastné webové stránky zaistíme prepojením vlastných webových stránok s našim portálom vyššiu návštevnosť.

Aký je základný rozdiel Hladamuctovnika.sk oproti iným reklamným / inzertným serverom?

Hladamuctovnika.sk je profesijný portál. Návštevníci nášho portálu nás môžu navštíviť predovšetkým na základe kľúčových slov, ktoré ich priamo nasmerujú na portál. Vďaka tomu, že na rozdiel od daňových poradcov a audítorov účtovníci nemajú samostatný profesijný portál, klienti z webu pristupujú k portálu s vysokou dôverou.

Som audítor, čo mi prinesie registrácia na Hladamuctovnika.sk?

Poznáme zákonitosti Vašej profesie. Vieme, že audítori nie sú hľadaní na webových stránkach, ale prostredníctvom odporúčaní za kvalitne odvedenú prácu. Ponúkame Vám však to, že ak na Vás dostane podnikateľ odporúčania a zadá si Vaše meno do prehliadačov, zápis v portáli bude dohľadaný na niektoré z popredných pozícií.

Garantujete počet klientov?

Počet klientov, ktoré možno cez Hladamuctovnika.sk zabezpečiť sa nedá garantovať. Počet zákazníkov, ktorí sa na Vás môžu cez Hladamuctovnika.sk obrátiť je daný faktormi ako je návštevnosť, rozsah poskytovaných služieb, cena poskytovaných služieb a lokalita, v ktorej svoje služby ponúkate. Ďalej tiež kvalita vytvoreného profilu a Vaša schopnosť včas odpovedať zákazníkom na ich dopyt.

Prečo je cena za poskytované služby tak vysoká?

Cena za poskytované služby korešponduje s niekoľkými faktormi: 1. poskytovaný servis, vrátane osobného asistenta a klientskej linky 2. absencia reklám, ktoré by odvádzali pozornosť návštevníkov portálu 3. investície do optimalizácie pre vyhľadávače.

Ako sa dá s Vami nadviazať spoluprácu? To za mnou niekto príde?  Pošlite mi niečo, aby som to mohol(a) podpísať?

Zmluvy štandardne uzatvárame ústne na základe dohody, v ktorej špecifikujeme najmä: Meno osoby (príp. názov spol.), na základe ktorého bude vytvorený profil portálu. Kompletné fakturačné, korešpondenčné údaje a údaje o prevádzkárni objednávateľa. Ďalej zoznam ponúkaných služieb, dĺžku zápisu, lokalitu, údaje pre doručenie. Ďalej zopakujeme kompletne našu ponuku a poprosíme Vás o výslovný súhlas. Týmto je zmluva podľa Obchodného zákonníka uzatvorená.  Našim klientom dôverujeme. Predpokladáme, že dané slovo má väčšiu váhu ako papier.

Ako môžem upraviť profil?

Profil možno editovať  ako na základe prihlasovacieho loginu a hesla, tak prostredníctvom osobného asistenta, ktorý je každému registrovanému pridelený. Môžete ho tiež upraviť tak, že sa na nás obrátite na klientskej linke, kde nášmu pracovníkovi oznámite požiadavky pre editáciu.

Prečo môj profil zmizne keď ho editujem?

Je to z dôvodu ochrany informácií vo Vašom profile. Každá zmena je povolená manuálne našim administrátorom a to najneskôr do 24 hodín. Profil sa zobrazí na identickej pozícii.

Budem musieť niečo platiť za editáciu profilu?

Nie, nebudete musieť platiť žiadne ďalšie poplatky. Editácia profilu je úplne zadarmo.

Cena je uvádzaná pre registráciu do jednej kategórie (PODĽA SLUŽIEB)?

Cena je uvádzaná pre registráciu do všetkých kategórií.

Ako sú radené jednotlivé profily?

Profily sú radené chronologicky. Neskôr vytvorený profil má nižšiu pozíciu.

Môžem nejako ovplyvniť pozíciu na portáli?

Áno, prostredníctvom objednania služby Topovanie.

Čím je Hladamuctovnika.sk výnimočný?

Hladamuctovnika.sk je prvý všeobecne zameraný, rýdzo účtovnícky portál. Sú tu zaregistrovaní len podnikatelia z oblasti účtovníckych profesií a profesií najbližšie súvisiacich s účtovníctvom.

Môžem byť zaradený do viacerých okresov?

Áno. Podľa platných obchodných podmienok.

V čom je Hladamuctovnika.sk tak výnimočný?

Hladamuctovnika.sk je jediným integrovaným systémom pre účtovnícke, daňové a audítorské kancelárie v Slovenskej republike. Každá registrovaná kancelária obdrží webový priestor, pomocou ktorého jej je zabezpečená efektívna komunikácia na obchodnej, ale aj na odbornej úrovni. Každý profil je vďaka unikátnej architektúre portálu plnohodnotnou webovou prezentáciou vrátane ovládacieho CMS rozhrania a statickej URL adresy. Vďaka priebežnej práci našich programátorov je presadzovanie jednotlivých profilov často oveľa úspešnejšie, než je tomu v prípade domovských stránok zapísaných spoločností. Súčasťou služby je aj technická pomoc na telefónickej linke, vrátane možností editácie zápisu a priebežná práca nášho tímu programátorov na indexácií jednotlivých profilov.

Cez internet som za celú dobu svojho pôsobenia nezískal/a  jediného klienta a o zriadení vlastných stránok preto ani neuvažujem.

Účtovníctvo je bezpochyby založené na dôvernom vzťahu medzi klientom a účtovníkom. Preto bolo, je a bude vždy najlepšia cesta k novému klientovi referencia od spokojného zákazníka. V súčasnej dobe, kedy viac ako 3,5 milióna Slovákov aktívne využíva internet, je každá verbálne odovzdaná informácia  skôr či neskôr overovaná práve na internete. Unikátna stavba Hladamuctovnika.sk zabezpečí, že cez akýkoľvek vyhľadávač sa klient čo najskôr dostane k informáciám práve tu uverejneným. Tým zaistíte, že sa klient dostane k informáciám práve Vami aktualizovanými, Vami autorizovanými, čiže práve k tým informáciám, ktoré chcete klientovi poskytnúť. Váš profil v Hladamuctovnika.sk teda bude slúžiť ako veľmi efektívna podpora osobného odporúčania Vašej kancelárie.

Som už zapísaný na stránkach komory, kde si ma každý klient nájde.

Stránky Komory daňových poradcov SR a Komory audítorov SR sú navrhnuté ako vnorené databázy. To znamená, že zápis každého jednotlivého člena je vždy znova generovaný na základe jednotlivej otázky. Po opustení okna návštevníkom daná stránka de facto prestáva existovať, pretože jej nebola pridelená unikátna adresa a jej obsah nebolo možné naindexovat do vyhľadávačov. Teda zápisy na týchto stránkach sú cez internetové vyhľadávače nedostupné a je skôr otázkou náhody či vôbec potenciálny klient tieto stránky objaví.

Mám vlastnú webovú stránku, bude aj tak pre mňa Hladamuctovnika.sk prínosom?

Určite!  Hladamuctovnika.sk je navrhnutý podľa najnovších vebových štandardov, a preto je jeho indexácia vo vyhľadávačoch nadpriemerná. Celý portál je priebežne indexovaný na heslá z oblastí účtovníctva (vedenie účtovníctva, účtovné poradenstvo, spracovanie miezd), daňového poradenstva a auditu vždy v kombinácii s okresným mestom. Ak máte už vlastné stránky, je možné ich s profilom "prelinkovať", čím zvýšime počet spätných odkazov Vašej stránky a teda aj jej dopomôže k lepšej viditeľnosti vo vyhľadávačoch, ako sú napríklad Zoznam.sk a Google.com. Ďalším prínosom je iste možnosť odbornej diskusie medzi zapísanými subjektmi navzájom.

Pre odbornú diskusiu využívam stránky komory, ktorej som členom.

Náš portál je jediným systémom, ktorý združuje subjekty zo všetkých sfér účtovníckej problematiky (účtovníctvo, daňové poradenstvo a audit) a teda je aj štruktúra odbornej verejnosti rôznorodá. Diskusia, ktorá je na našich stránkach vedená, je teda interdisciplinárna a preto prínosnejšia pre všetky zúčastnené strany.

Koľko to stojí?

Cenník Vám zašleme na požiadanie e-mailom. Cena je konečná, čiže ak budete mať záujem, bude zahŕňať všetku prácu programátorov s vytvorením a správou profilu, nadviazaním profilu na domovskú stránku spoločnosti pre jej lepšie zobrazovanie vo vyhľadávačoch a v neposlednom rade aj neobmedzenú aktualizáciu profilu po danú dobu a to aj pomocou telefonickej linky. Nehrozia Vám tak žiadne skryté poplatky ani za kliknutia, vedenie ani aktualizáciu profilu. Zmluva navyše garantuje formou možnej prolongácie zabezpečenie súčasných obchodných podmienok jedno nasledujúce obdobie bez ohľadu na vývoj cien.

Som veľmi zaneprázdnený/a, nemám čas na tvorbu stránok.

Pretože chápeme, že čas znamenajú peniaze, trvá zriadenie profilu v priemere 3 až 5 minút času.

Stačí si cez e-mail: info@hladamuctovnika.sk dohovoriť termín, kedy Vás bude telefonicky kontaktovať náš obchodný zástupca a v danom termíne len spresniť podrobnosti daného zápisu. My potom všetko urobíme za Vás a nasledovne Vám zašleme e-mail s odkazom na už vytvorený profil, vygenerované prihlasovacie údaje a kontaktné informácie na našich programátorov. Nasledovnú aktualizáciu profilu môžete vykonať nielen cez CMS rozhranie, ale aj telefonicky cez našu technickú podporu. Jedná sa teda o najflexibilnejšie a časovo najmenej náročný projekt na slovenskom internete.